Dom Czy Mieszkanie

Firma KC-DESIGN od projektu po wykonanie poprowadzi Cię kompleksowo przez żmudny proces realizacji Twojego mieszkania, apartamentu, domu, rezydencji lub użyteczności publicznej tj. hotelu lub restauracji. W sypialni spędzamy, na dobrą sprawę, niemalże jedną trzecią naszego życia. Fakt, że kiedy śpimy, nie możemy jednocześnie podziwiać pięknie urządzonego wnętrza. Niemniej jednak szykownie wybrane elementy być może sprawią, że zamiast przesiadywać do późnych godzin przed telewizorem w salonie, wybierzemy równie pasjonującą lekturę bestsellerowej powieści obyczajowej, której będziemy oddawać się oczywiście w sypialnianym łóżku. Aby wnętrze pozostawało przytulne, na murze można zamieścić niebanalną tapetę lub fototapetęPrzekonajmy się, jak ich wybór zależy od wieku par narzeczeńskich.
9. Jeśli masz taką możliwość - w większości dotyczy to osób mieszkających we własnych domach - powiększ okna lub zastosuj na suficie świetlik. Specjalny świetlik rurowy, można przeprowadzić od dachu, niemalże przez cała kondygnację i tym samym doświetlić od góry ciemny przedpokój lub łazienkę. A co s±dzicie posiadania antresoli w domu, czy te¿ mieszkaniu? U moich znajomych powsta³a niedawno taka dodatkowa powierzchnia mieszkalna i powiem szczerze, ¿e wygl±da ¶wietnie. Nawet zaczê³am siê zastanawiaæ, czy nie skorzystaæ z oferty pracowni stolarskiej Modrzew i nie zafundowaæ sobie takiego elementu w domu.
Decyzja kupnie działki i budowie zapadła więc niemal jednogłośnie. motoryzacja zawzięcie, jaki ma być ten dom. Bartek stawiał na prostą, nowoczesną bryłę z płaskim dachem, jego żona wolała projekt bardziej tradycyjny, koniecznie z dachem spadzistym. Przeforsowała swoją wersję, ale dziś trochę żałuje. - Wtedy jeszcze za mało widziałam i wiedziałam na ten temat - mówi. - A teraz, kiedy obejrzałam wiele domów, chyba zmienił mi się gust. Szczęśliwie jeśli chodzi wnętrze, byliśmy zgodni, że ma być nowoczesne, i spieraliśmy się najwyżej szczegóły.
Klimatyczny apartament, znajdujący się w starej warszawskiej kamienicy po renowacji. Położony na ostatnim piętrze skrywa wiele skosów, których odpowiednie zaaranżowanie stało się jego dużym atutem i dodało przytulności. Wnętrze ma wielkomiejski charakter - nawiązuje zarówno do atmosfery Starej Warszawy, jak też nosi ślady stylu nowojorskiego. Nie jest jednak chaotyczne ani krzykliwe. Przeciwnie, klamrą dla całości jest jednorodna, stonowana stylistyka. Obowiązuje ona we wszystkich pomieszczeniach apartamentu: sypialni, gabinecie, strefie dziennej i dwóch łazienkach. Może stanowić bezpieczną domową przystań dla osób zróżnicowanych gustach - wnętrza były aranżowane z myślą przeznaczeniu ich na wynajem. Zostało przy tym wykończone z najwyższą troską szczegóły. Dowodem na to są tak dopracowane przez rzemieślników akcenty jak kamienne ramki wokół biopaleniska czy lustrzane detale wokół drzwi podwyższonych otworach.
Decyzja instalacji CCTV to inwestycja na dłuższy czas. W odróżnieniu od zakładów produkcyjnych, fabryk czy obiektów użyteczności publicznej, instalacja w domu czy mieszkaniu musi być dyskretna oraz nie psuć architektury obiektu. Oczywiście, jak w przypadku każdego systemu zabezpieczeń, nadrzędnym kryterium powinna być skuteczność ochrony. Dlatego stając przed wyborem instalacji użytkownik powinien jako pierwsze określić jaka forma monitoringu spełni jego wymogi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Dom Czy Mieszkanie”

Leave a Reply

Gravatar